Monter / Ślusarz / Stolarz/ Magazynier / Elektryk / Serwisant

TENSA AUTOMOTIVE SP. Z O.O.
  • Dodano: 23 kwietnia 2024
  • Ważna do: 07 maja 2024
81
2024-04-23 2024-05-07

Opis stanowiska pracy

Producent zabudów samochodowych w Stąporkowie zwiększa ilości produkcyjne i pilnie poszukuje osób do pracy

Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem jak również bez doświadczenia (jest możliwość przyuczenia pracownika)

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności danego pracownika

Poszukujemy osób na następujące stanowiska

- monterów do składania zabudów

- ślusarzy

- spawaczy

- stolarzy

- magazynierów

- elektryków

- mechaników

- elektromechaników

- pracowników fizycznych

- serwisantów

- pracowników do przyjmowania i wydawania gotowych samochodów

Wszystkich kandydatów zapraszamy do kontaktu

Chcielibyśmy poinformować że na rozmowie kwalifikacyjnej kandydat ma możliwość zobaczenia zakładu i stanowiska gdzie będzie pracował

Kontakt z pracodawcą

604717775

Adres e-mail

j.lisowska@tensa.com.pl