projektpraca.eu

Monter (składacz) stalowych elementów budowlanych - Kielce

EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 01 lipca 2024
  • Ważna do: 15 lipca 2024
88
2024-07-01 2024-07-15

Opis stanowiska pracy

  • montaż konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym na wydziale produkcyjnym,
  • transport gotowych elementów za pomocą suwnic.

Oferujemy:

  • pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22,
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • premię za polecenie pracownika,
  • dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku,
  • dodatkowe ubezpieczenie UNIQA,
  • świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym),
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • udział w szkoleniach i kursach zawodowych,
  • możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.

Wymagania

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia przy składaniu i montażu stalowych elementów budowlanych i mostowych,
  • uprawnień do obsługi suwnic z poziomu roboczego (uprawnienia UDT),
  • aktualny certyfikat spawalniczy (MIG/MAG),
  • zdolności manualnych oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów.

Mile widziane uprawnienie do obsługi palnika acetylenowo

Adres e-mail

rekrutacje@exbud.pl