Monter regałów i wyposażenia marketów (z możliwością przyuczenia)

Firma Handlowo Usługowa
  • Dodano: 23 maja 2024
  • Ważna do: 06 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Pełny etat

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

OPIS

Aktualnie dla naszej firmy poszukujemy od zaraz kandydatów na stanowisko:

Praca u nas to między innymi:

wykonywanie wszelkich prac montażowych i demontażowych związanych z wyposażeniem nowych marketów (regały sklepowe, oraz pozostałe wyposażenie),

przeprowadzanie modyfikacji (przebudowy) istniejącego wyposażenia marketów (regały sklepowe, oraz pozostałe wyposażenie),

Naszym Pracownikom zapewniamy:

szkolenia stanowiskowe, szkolenia BHP,

profesjonalny sprzęt - narzędzia i elektronarzędzia,

dojazd i powrót do miejsca realizacji projektu firmowymi samochodami,

zakwaterowanie w pokojach hotelowych, lub mieszkaniach z dostępem do kuchni,

zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie.

Nie tolerujemy spożywania alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających.

Praca od zaraz na terenie całego kraju (wyjazdy 5 - 10 dni) - Czas trwania delegacji jest uzależniony od zakresu prac poszczególnych zleceń i miejsca ich realizacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany ciekawą pracą pełną wyzwań z możliwością rozwoju zawodowego - skontaktuj się z nami.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania jakie stawiamy naszym pracownikom:

dyspozycyjność - praca na ternie całej Polski,

umiejętność obsługi profesjonalnych elektronarzędzi i narzędzi,

bardzo dobra organizacja stanowiska pracy,

umiejętność pracy w zespole,

umiejętność czytania i analizy instrukcji montażowych,

prawo jazdy kat. B - mile widziane (dodatek dla kierowców),

uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane,

uprawnienia na podnośniki nożycowe - mile widziane,

umiejętność oklejania różnych powierzchni folią - mile widziane,

chęć do nauki i rozwoju - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA NA TYM STANOWISKU - przeszkolimy.