projektpraca.eu

Monter/pomocnik montera

COOL-KLIMAT
  • Dodano: 13 stycznia 2022
  • Ważna do: 26 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się od lat montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji domowej, biurowej i przemysłowej.

Praca polega na montażu klimatyzatorów zgodnie z dokumentacją projektową, montażu kanałów oraz podzespołów wentylacyjnych zgodnie z dokumentacją projektową, wykonywaniu przeglądów okresowych klimatyzacji i wentylacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ umowy zlecenia;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;

Wysokość wynagrodzenia zależy od twoich umiejętności, jeżeli jesteś w tym dobry na pewno dojdziemy do porozumienie, jeśli czujesz że potrzebujesz jeszcze czasu ale posiadasz już jakieś doświadczenie to też możemy spróbować, jeśli chcesz się przebranżowić również zapraszamy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w montażu każdego rodzaju klimatyzacji i systemów VRF, samodzielność w działaniu- mile widziane;
  • umiejętność czytania projektów,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • odpowiedzialność;
  • kultura oraz higiena, uczciwość;
  • chęć uczenia się i rozwoju;
  • umiejętność pracy w grupie.