projektpraca.eu

Monter paneli fotowoltaicznych

Polonica D.Com Sp. z o.o. S.K.A.
  • Dodano: 02 sierpnia 2021
  • Ważna do: 16 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D. COM Sp. z o.o. S. K. A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:

MONTERÓW I ELEKTRYKÓW INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Zakres obowiązków:

  • montaż konstrukcji do instalacji fotowoltaicznych na dachach i na gruncie

  • przyłączenia urządzeń instalacyjnych

  • montaż tras kablowych

  • praca na terenie województwa świętokrzyskiego oraz w wybranych obszarach kraju

  • mile widziane uprawnienia SEP E+D

Oczekiwania:

  • doświadczenie z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych (minimum 3 miesiące)

  • dobra organizacja pracy

  • ogólna wiedza elektryczna

  • zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce

  • możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenie dotychczasowych kwalifikacji