projektpraca.eu

Monter konstrukcji stalowych

Firma KB-PRO Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 stycznia 2022
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: ul. Fabryczna 5, 26-130 Suchedniów

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

- montaż konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych na podstawie dokumentacji technicznej

- samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną

- przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych

Zapewniamy:

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

- pokrycie całości kosztów posiłków regeneracyjnych w okresie zimowym

- pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin CV z załączoną poniższą klauzulą

* prosimy przesyłać na adres e-mail * ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji". W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych?

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY ? ART. 13 RODO Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KB_PRO Sp. z o.o. ul. Fabryczna 5 130, 26-130 Suchedniów, KRS: 0000562872, NIP: 6631870682, REGON: 361758208, Administrator informuje, że: 1) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, 2) dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa ? Kodeksu pracy oraz na podstawie Pani/Pana zgody, 3) dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach ? do czasu odwołania zgody, ale nie dłużej niż 12 miesięcy od wyrażenia tejże zgody, 4) odbiorcami danych mogą być podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa oraz podmioty, z którymi administrator zawrze stosowne umowy w zakresie realizacji usług zewnętrznych wiążących się z przetwarzaniem danych osobowych (m. in. zajmujące się obsługą informatyczną administratora), 5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, 6) posiada Pani/Pan prawo do wycofania zgody w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody; wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych w oparciu o tę podstawę, które nastąpiło przed jej wycofaniem; zgodę można wycofać pisząc na ww. adres e-mail lub adres pocztowy, 7) posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia danych w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody, 8) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, 9) w przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych może Pan/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pisząc na adres e-mail lub adres pocztowy.

Wymagania

Nasze oczekiwania to:

- mile widziana znajomość rysunku technicznego warsztatowego

- praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki

- umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem