projektpraca.eu

Monter konstrukcji stalowych - praca w Kielcach, na hali

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 lutego 2021
  • Ważna do: 12 marca 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Zakres obowiązków:
Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym na wydziale produkcyjnym Transport gotowych elementów za pomocą suwnic

Od Kandydatów oczekujemy:
Co najmniej 2-letniego doświadczenia przy składaniu i montażu stalowych elementów budowlanych i mostowych Uprawnień do obsługi suwnic z poziomu roboczego - (uprawnienia UDT) Uprawnień do obsługi palnika acetylenowo ? tlenowego będą dodatkowym atutem Uprawnień spawalniczych (MIG/MAG) Zdolności manualnych oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie- umowę o pracę w firmie istniejącej od 40 lat na lokalnym rynku Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas Pracę w systemie dwuzmianowym Benefity pozapłacowe (posiłki regeneracyjne, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres mailowy
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 518480600