projektpraca.eu

Monter konstrukcji stalowych (delegacje)

EXBUD KONSTRUKCJE Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 maja 2024
  • Ważna do: 10 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

  • Montaż konstrukcji stalowych na budowie (mosty i obiekty przemysłowe).
  • Obsługa elektronarzędzi typu: zakrętarka, wiertarka, szlifierka kątowa, szlifierka prosta.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowie o pracę.
  • Płatne delegacje – wyjazdy zazwyczaj od poniedziałku do piątku.
  • Godziny nadliczbowe z dodatkiem 50% lub 100%.
  • Posiłek każdego dnia.
  • Transport na budowę i bezpłatne zakwaterowanie.
  • Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne) i sportowy (Medicover Sport).
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny.
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA dla pracownika i członka rodziny.
  • Program motywacyjny (program poleceń pracowniczych).

Wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju.
  • Brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m,
  • Zaangażowanie i chęci do pracy.

Mile widziane

  • Uprawnienia spawalnicze,
  • Uprawnienia UDT na podesty ruchome,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku