Monter kadłubów aluminiowych (darmowe zakwaterowanie i dofinansowanie przelotu)

Jobforce sp. z o.o.
  • Dodano: 17 marca 2024
  • Ważna do: 31 marca 2024

Opis stanowiska pracy

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48510281546 lub mailowego cv@jobforce.pl

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy montera kadłubów aluminiowych.

Oferujemy

  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!);
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii;
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego;
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku;
  • pełne ubezpieczenie;
  • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego;
  • wynagrodzenie brutto 260-265 NOK/h;
  • termin rozpoczęcia projektu: od zaraz;
  • czas trwania kontraktu: 3 miesiące;
  • darmowe zakwaterowanie, około 2 min. spacerem od miejsca pracy;
  • 48h roboczych tygodniowo;
  • ewentualnie: czas wolny od pracy ustalany jest z majstrem na bieżąco;
  • dofinansowanie pierwszego przyjazdu do 2000 kr na podstawie okazania rachunku zakupu.

Wymagania

Wymagania stanowiska

  • udokumentowany staż pracy w zawodzie min. 3 lata, referencje;
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej;
  • wykształcenie zawodowe mile widziane ukierunkowane;
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków;
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego dobra;