projektpraca.eu

Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych

TRAKT SA
  • Dodano: 26 lipca 2024
  • Ważna do: 09 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: budowy realizowane przez firmę na terenie woj. świętokrzyskiego i woj. ościennych

Wymagania:

- dyspozycyjność,

- zaangażowanie.

 Mile widziane:

- doświadczenie przy pracach wodno-kanalizacyjnych

Wymagania

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  •  umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  •  pakiet opieki medycznej,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  •  możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  •  pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"