projektpraca.eu

Monter foteli samochodowych

Uppeo s.c.
  • Dodano: 10 października 2019
  • Ważna do: 30 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta, pracodawcy #1 w Czechach oraz na Słowacji, poszukujemy pracowników produkcji do wsparcia montażu foteli samochodów dla marek BMW, Skoda oraz Porsche. Nie wymagamy doświadczenia oraz znajomości języka obcego.

Opis stanowiska pracy:

  • montaż foteli samochodowych zgodnie z instrukcją,

  • naciąganie tapicerki,

  • wizualna kontrola jakości gotowych produktów wg. instrukcji kontroli jakości,

Wymagania

  • Podstawa 20 113 CZK brutto (ok. 3550 zł brutto),- Premia indywidualna średnio 16% (ok. 475 zł brutto),

  • Dodatek za pracę w nocy 22 CZK/ godzinę brutto (przy 55 godzinach to ok. 276 zł brutto),

  • Dodatek za pracę popołudniu 7 CZK/ godzinę brutto (przy 55 godzinach to ok. 92 zł brutto),- Premia frekwencyjna za 100% obecność (bez L4, nieusprawiedliwionej nieobecności, urlopu bezpłatnego proporcjonalnie do przepracowanego miesiąca) ok. 400 zł brutto,

  • Dodatek tapicerski (w przypadku pracy z zachowaniem najwyższej jakości i nieuszkodzeniu tapicerki) 1500 CZK brutto (ok. 275 zł brutto),

  • Bezpłatne zakwaterowanie w hotelach pracowniczych o dobrym standardzie (WiFi, Pralnia, pokoje 3-4 osobowe),

  • Bony żywnościowe za każdy dzień pracy 100 CZK (30 CZK płaci pracownik, 70 CZK pracodawca),

  • Zwrot za dojazd do Republiki Czeskiej do 30 dni po szkoleniu (pracownicy dojeżdżają samodzielnie do Czech, na podstawie biletów otrzymają zwrot za dojazd).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ. Masz pytania? Zadzwoń do nas.

Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uppeo s.c. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Monter foteli samochodowych

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kolejnymi rekrutacjami, prosimy o dodanie:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Uppeo s.c.

Wysyłając aplikację oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z naszą polityką prywatności.
Uppeo s.c. (nr cert. 22878)

Ochrona danych osobowych: https://www.uppeo.com.pl/odo