projektpraca.eu

MOBILNY RZECZOZNAWCA(DIAGNOSTA)

Leasing Polski Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 kwietnia 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Leasing Polski Sp. z o.o., firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu środków transportu, w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: MOBILNY RZECZOZNAWCA(DIAGNOSTA) Stanu technicznego pojazdów Z terenu województw: świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, wielkopolskie, opolskie, śląskie, dolnośląskie, lubuskie, ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -Diagnoza stanu technicznego pojazdów -Montaż systemów GPS OFERUJEMY: -Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizowanych zadań (umowa o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą). -Pakiet niezbędnych narzędzi do realizacji zadań, w tym samochód służbowy; -Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy) -Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie. Prosimy o nadsyłanie CV (wraz z listem motywacyjnym) zawierającego klauzulę: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101,Poz. 926, ze zm.) na adres Leasing Polski Sp. zoo 80-298 Gdańsk ul. Budowlanych 72, krzysztof.moczynski@leasingpolski.pl Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty

Wymagania

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY: -Doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej -Pracowitości, dokładności i zaangażowania w wykonywana pracę -Elastyczności w działaniu i dobrej organizacji pracy -Samodzielności w rozwiązywaniu trudności -Gotowości do odbywania podróży służbowych i pracy pod presja czasu