projektpraca.eu

Młodszy Specjalista Utrzymania Klienta

Polski ePłatności
  • Dodano: 24 czerwca 2022
  • Ważna do: 24 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets /Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej.

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków

  • Realizacja zgłoszeń z Infolinii dotyczących obsługi klientów
  • Obsługa telefoniczna, mailowa i działania back office
  • Renegocjacja warunków handlowych z klientami w przygotowywanie ofert
  • Działania zmierzające do zwiększenia lojalności Klienta wobec Firmy
  • Realizacja dodatkowych zadań zleconych przez Przełożonego

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Ekonomia, Administracja lub pokrewne
  • Motywacji do realizacji wyznaczonych celów. Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • Kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych, płynności wypowiedzi
  • Umiejętności szybkiego uczenia się oraz pracy zespołowej
  • Otwartości w budowaniu relacji z klientem
  • Dobra Znajomości obsługi pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dążenie do realizacji wyznaczonych zadań

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, imprezy integracyjne i wiele innych...

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego:

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.