projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. umawiania spotkań

CallAndMore
  • Dodano: 11 stycznia 2017
  • Ważna do: 23 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem działu ds. umawiania spotkań, poszukujemy kandydatów na ww. stanowisko. Pracując u Nas będziesz odpowiedzialny za: -kontakt z klientami poprzez zaproszenie ich na spotkanie informacyjne do placówki -kreowanie pozytywnego wizerunku placówki językowej -podnoszenie jakości prowadzonych rozmów telefonicznych -aktywne motywowanie potencjalnych klientów -raportowanie wykonywanych zadań

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie: ?wykształcenia min. średniego ?pracy w pełnym wymiarze godzin: pn-pt (8:30 - 15:30/16:30) + 1 sb/m-cu(9:00 ? 15:00) ?nastawienia na realizację celów ?umiejętności pracy w zespole ?komunikatywności, dobrej dykcji ?zaangażowania, otwartości Dołącz do nas, a otrzymasz: ?stabilne zatrudnienie na podstawie pierwszych 3 miesięcy na umowę zlecenie, następnie umowy o pracę ?wynagrodzenie podstawowe + jasny system premiowy ?benefity w postaci możliwości dołączenia rodziny do ubezpieczenia rodzinnego ?samodzielne stanowisko pracy, wspierane szkoleniami oraz indywidualnymi coachingami podnoszącymi efektywność ?pracę w energicznym i ambitnym zespole, dla którego satysfakcja Klienta jest priorytetem ?pracę w najbardziej innowacyjnym call center w mieście