projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

WEBTEC SP. Z O.O.
  • Dodano: 15 maja 2019
  • Ważna do: 15 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku młodszego specjalisty ds. sprzedaży odpowiedzialna będzie za utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów z woj. świętokrzyskiego.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenia w sprzedaży B2C i B2B,
  • aktywne pozyskiwanie klientów za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, mailingu, kontaktu bezpośredniego, kanałów internetowych?,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • umiejętności prowadzenia prezentacji handlowych i negocjacji,
  • umiejętność słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów,
  • gotowość do bycia doradcą i opiekunem klientów,
  • motywacja i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej,
  • mile widziana znajomość branży IT, tworzenie stron internetowych, e-commerce.
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • własny portfel klientów z danego regionu
  • umowa o pracę lub inną według własnych preferencji
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizję od sprzedaży i premie kwartalne
  • miłą atmosferę, świetny zespół i warunki pracy,
  • szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne,
  • nowoczesne biuro zlokalizowane 300 metrów od rynku
  • codziennie świeżo zmieloną kawę z ekspresu
  • parking podziemny na rower i prysznic
  • pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku