projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. sprzedaży usług internetowych

UTI.pl
  • Dodano: 02 stycznia 2020
  • Ważna do: 02 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu sprzedażowego, zdobywaj i rozwijaj z nami swoje umiejętności sprzedażowe!

Uti.pl (Wirtuale.pl S.A.)? jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która już 19 lat pomaga i doradza klientom rozwiązania internetowe niezbędne każdej firmie do osiągania sukcesu: rejestrujemy i utrzymujemy domeny, budujemy dla klientów świetne strony czy sklepy internetowe i promujemy je w sieci. Jesteśmy największą firmą hostingową w województwie świętokrzyskim i posiadamy 20 tysięcy zadowolonych klientów z całej Polski. Szukamy ludzi, którzy pomogą nam podwoić tą liczbę!

Do Twoich zadań będzie należało:

  • prowadzenie telefonicznych rozmów oraz mailowy kontakt z klientami,
  • pozyskanie nowych klientów i osiąganie sprzedażowych celów,
  • fakturowanie oraz dbanie o terminowe płatności,
  • raportowanie wyników pracy.

Co otrzymasz?:

  • świetną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole, więc szybko poczujesz się jak u siebie,
  • realną możliwość awansu, najlepszych konsultantów awansujemy na Opiekunów Klienta,
  • pełen pakiet szkoleń z produktu oraz z umiejętności sprzedażowych oraz wsparcie w pierwszych miesiącach pracy, dbamy o Twój sukces!
  • pracę w nowoczesnym biurze w Kieleckim Parku Technologicznym, co zapewni Ci wysoki komfort pracy,
  • pracę w trybie 7-godzinnym od poniedziałku do piątku od 8.30 do 15.30, z możliwością dostosowania grafiku,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 tygodniowym okresie wdrożeniowym,
  • stałe wynagrodzenie podstawowe 16,00 zł brutto/h + prowizje + dodatkowe premie dla najlepszych konsultantów,
  • przyjdź do nas z innego Call Center z działu obsługi klienta biznesowego i odbierz 300 zł premii!
  • niezbędne narzędzia pracy, plus pyszną kawę z naszego firmowego ekspresu.
  • ...a oprócz tego możliwość korzystania z piłkarzyków, tenisa stołowego podczas przerw.

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

  • Posiadasz pozytywne nastawienie,
  • Jesteś osobą towarzyską, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi, masz swobodę wypowiedzi,
  • Jesteś osobą zaangażowaną, konsekwentnie dążącą do wyznaczonych celów,
  • Lubisz zdobywać nową wiedzę/umiejętności, stawiasz na rozwój,
  • Mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży, ale nie jest ono warunkiem koniecznym.

Wyślij aplikację już dziś i odwiedź nas w biurze! Porozmawiamy o Twoich możliwościach pracy w uti.pl Czekamy na Ciebie!

Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/pracawutipl/

Zapraszamy również na naszą stronę:

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)?