projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji

Pilkington IGP Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 lutego 2021
  • Ważna do: 17 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy ? nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Krakowie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr ref. DPP/KRA/2021

Ilość stanowisk: 1

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przyjmowanie i wprowadzanie zleceń do systemu Cutter
  • przygotowanie dokumentacji produkcyjnej (drukowanie metek, planów, transfery plików)
  • kontakt z klientem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych
  • opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE)
  • pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji
  • dofinansowanie kształcenia uzupełniającego i nauki języków obcych
  • niezbędne narzędzia pracy dopasowane do specyfiki i potrzeb stanowiska
  • dofinansowanie do wakacji
  • nagrody jubileuszowe
  • możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Wymagania

Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególności excel)
  • zdolność analitycznego myślenia
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność podejmowania szybkich, samodzielnych decyzji

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 17 lutego 2021 r. poprzez: dzial.personalny@pl.nsg.com

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington IGP Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam.  Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)".