projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

myBox Logistics
  • Dodano: 22 maja 2020
  • Ważna do: 22 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

MyBox Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group ? właściciela sieci salonów multibrandowych: Sizeer, 50 style i Symbiosis i dystrybutora marek Timberland, Lotto, Umbro i in. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Z nami będziesz:

Aktywnie komunikował się i współpracował z Działami Sprzedaży, Logistyki i Zakupów, czyli m.in.:

  • Kontaktował się telefonicznie i e-mailowo z klientami polskimi i zagranicznymi w zakresie przyjmowania i realizacji zleceń oraz organizacji transportu
  • Obsługiwał procesy logistyczne, w tym: planował i awizował dostawy do magazynu oraz nadzorował i prowadził dokumentację transportową
  • Przyjmował i realizował zgłoszenia reklamacyjne oraz rozwiązywał bieżące problemy

  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim (min. B1/B2)
  • Biegle obsługujesz komputer w zakresie pakietu MS Office
  • Lubisz pracować w zespole
  • Jesteś dobrze zorganizowany, dzięki czemu terminowo wykonujesz powierzone obowiązki,
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Świetną atmosferę opartą na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w imprezach pracowniczych
  • Pracę w nowoczesnym i zautomatyzowanym Centrum Logistycznym