Młodszy specjalista ds. mediów społecznościowych/ Junior social media specialist/ Specjalista ds. portali społecznościowych/ KIELCE

AdShock.pl
  • Dodano: 30 kwietnia 2021
  • Ważna do: 14 maja 2021

Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA: poszukujemy pracownika powyżej 30 r.ż

Czujesz się, w mediach społecznościowych jak ryba w wodzie? Lubisz wyzwania? Zależy Ci na pozytywnej atmosferze w pracy? Stawiasz na rozwój zawodowy?

Świetnie trafiłeś!

AdShock.pl to zespół skupiający specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego.

Doskonale wiemy jak podnosić wyniki sprzedażowe naszych Klientów.

Wyznaczamy nowe standardy w zakresie działań marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Wykorzystując autorską technologię SEO opracowaną na bazie wieloletnich analiz naukowych przyczyniamy się do sukcesu biznesowego naszych Klientów.

Więcej informacji znajdziesz na: https://adshock.pl/

Cały czas się rozwijamy, a obecnie do naszego zespołu szukamy: młodszego specjalisty do spraw portali społecznościowych.

Kogo szukamy:

Osoby, która porusza się swobodnie w internecie, a social media i działania online są naturalnymi elementami jej każdego dnia. Osoby, która jest głodna wiedzy i nie boi się podejmowania wyzwań oraz testowania nowych rozwiązań!

Jeśli to właśnie Ty, przeczytaj uważnie dalszą część ogłoszenia:

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • obsługa kampanii reklamowych,
  • obsługa firmowych kont na portalach społecznościowych,
  • przygotowywanie kampanii reklamowych adekwatnie do wskazanych grup docelowych odbiorców,
  • moderacja postów na portalach społecznościowych firmy (Facebook, Instagram, LinkedIn),
  • wprowadzanie stworzonych treści na strony www i social media,
  • udział w niestandardowych projektach we współpracy z innymi działami firmy,
  • udział w planowaniu działań content marketingowych,
  • monitorowanie trendów rynkowych, w poszukiwaniu interesujących tematów,
  • analiza skuteczności opublikowanych materiałów oraz raportowanie,
  • podstawowe redagowanie tekstów do kampanii i materiałów graficznych,
  • planowanie, realizacja i rozwijanie komunikacji w social media według założonej strategii,
  • angażowanie społeczności w komunikację poprzez social media,
  • dbanie o jakość i terminy wykonywanych zadań.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doskonałej lub bardzo dobrej znajomości portali społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn),
  • doświadczenia w prowadzeniu profili na portalach społecznościowych,
  • znajomości trendów w mediach społecznościowych,
  • kreatywności oraz sumienności w powierzonych zadaniach,
  • lekkiego pióra (aby współtworzyć angażujące treści) i perfekcyjnej komunikacji w języku polskim,
  • znajomości zagadnień związanych z branżą reklamową,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym,
  • podstawowej znajomości pakietu MS Office,
  • zaangażowania w swoje obowiązki,
  • chęci rozwoju i orientacji na sukces.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość programów graficznych (np. Corel Draw, Photoshop)
  • doświadczenie jako copywriter

W zamian oferujemy Ci:

  • współpracę z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, którzy wspólnymi siłami budują najszybciej rozwijającą się firmę w tej branży,
  • pracę z wykorzystaniem Twoich mocnych stron oraz feedback umożliwiający szybki rozwój zawodowy i poszerzanie kompetencji,
  • możliwość rozwoju oraz uczestnictwa w różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o stabilne formy zatrudnienia,
  • udział w projektach dla znanych i cenionych marek,
  • dużą swobodę w realizacji ambitnych, długofalowych projektów,
  • pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, w których to pracownicy budują kulturę organizacyjną,
  • możliwość udziału w szkoleniach i dostęp do materiałów edukacyjnych.

Wymagania

poszukujemy pracownika powyżej 30 r.ż