projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. księgowych

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 13 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności: ?księgowanie faktur zakupu usług i środków trwałych, ?księgowanie faktur sprzedaży, ?prowadzenie rejestrów dla potrzeb podatku VAT, ?przygotowywanie płatności, ?prowadzenie ewidencji pod wymogi J-SOX, ?inne prace księgowe

Wymagania

?wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów, ?bardzo dobra wiedza z zakresu rachunkowości i podatków, ?biegła obsługa pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel, ?znajomość języka angielskiego, ?zdolności analityczne, ?umiejętność pracy w zespole, ?umiejętność pracy pod presją czasu, ?samodzielność, dokładność, dyspozycyjności oraz zaangażowanie i pasja do pracy, ?doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem. Oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (około 18 miesięcy), możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie ciekawego doświadczenia. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV. Termin składania dokumentów upływa 31 stycznia 2017 r. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. z 2014 roku, poz.1182 z późniejszymi zmianami).