projektpraca.eu

Młodszy Specjalista ds. Jakości

NSK BEARINGS POLSKA S.A.
  • Dodano: 17 marca 2023
  • Ważna do: 31 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie planowania jakości wyrobu APQP (w tym tworzenie PFD, PFMEA, planów kontroli),

  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji jakościowej oraz nadzór nad istniejącą,

  • udział w rozpatrywaniu reklamacji jakościowych klientów i przygotowanie raportów dla klienta metodą 8D,

  • uczestnictwo w audytach z zakresu jakości – systemu i procesu,

  • współpraca z innymi wydziałami w celu spełnienia wymagań klientów i realizacji celów oraz zadań polityki jakościowej zakładu.

Wymagania

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),

  • znasz normę ISO 9001, IATF 16949, a także zagadnienia związane z FMEA, APQP, PPAP,

  • potrafisz dobrze posługiwać się pakietem MS Office (w szczególności Excel, Power Point),

  • posługujesz się w sposób komunikatywny językiem angielskim.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy i szkolenia

  • Premie

  • Stabilizacja

  • Nowoczesne technologie

  • Fundusz Socjalny

  • Ubezpieczenie Grupowe

  • Lean Management

  • Dostarczamy dla topowych marek

  • Klub biegaczy

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Bezpieczeństwo

  • Zabezpieczenie emerytalne

Oferujemy:

  • Prześlij swoje CV, umieszczając numer ref. w tytule

  • Odwiedź naszą stronę: (www.nskeurope.pl)

  • Kliknij, aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444

NSK jest światowym liderem w produkcji łożysk, układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. Nasze produkty znajdują zastosowanie m. in. w turbinach wiatrowych, obrabiarkach, jak również w pojazdach prawie wszystkich renomowanych producentów samochodów. NSK wywodzi się z Japonii i zatrudnia 30 500 osób w ponad 30 krajach na całym świecie.