projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. analizy kosztorysów samochodowych

Biuro
  • Dodano: 05 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków : -Prowadzenie korespondencji z towarzystwami ubezpieczeniowymi -Analiza poprawności otrzymanych dokumentów -Bieżące prowadzenie bazy danych -Tworzenie umów

Wymagania

Miejsce pracy: Kielce Wymagania: -Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE (szczególnie programu EXCEL) -Umiejętności analitycznego myślenia -Zainteresowanie branżą motoryzacyjną -Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań -Dokładność i staranność w wykonywaniu czynności -Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne -Wyższe wykształcenie -Wysoka kultura osobista i miła aparycja Mile widziane: -Doświadczenie w pracy jako likwidator szkód w towarzystwie ubezpieczeniowym -Prawo jazdy kategoria B Oferujemy : -Pracę w prężnie rozwijającej się firmie -Szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych -Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole -Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (tj. karnet na siłownię, ubezpieczenie na życie, dopłaty do posiłków) -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja na młodszy specjalista d/a analizy danych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"