projektpraca.eu

Mistrz produkcji

CemEnergy Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 kwietnia 2021
  • Ważna do: 26 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Do naszej spółki: firmy CemEnergy Sp. z o.o.  z zakładem produkcyjnym w miejscowości Skarżysko-Kamienna poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna.

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bez pośredników,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • codzienne wsparcie całego zespołu,
  • pakiet świadczeń socjalnych (dostęp do prywatnej opieki medycznej, możliwość

skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie)

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • chęci do pracy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,

Wymagania

ZAKRES OBOWIAZKÓW NA STANOWISKU PRACY :

  • realizowanie planu produkcyjnego zgodnie z przyjętymi założeniami, celami i terminami,
  • organizowanie codziennych czynności zawodowych swoich i podległych służbowo pracowników,
  • współpraca z serwisami i mechanikami,
  • codzienne raportowanie do bezpośrednich przełożonych o wynikach przerobów na poszczególnych liniach produkcyjnych,
  • monitorowanie jakości, analizowania błędów jakościowych,
  • podejmowanie działań korygujących zmierzających do bieżącej oraz długoterminowej poprawy jakości produkcji,
  • monitorowanie stanu linii produkcyjnej,
  • prowadzenie spisów stanów magazynowych,
  • nadzorowanie stanu zużycia elementów linii produkcyjnej,
  • przygotowywanie zamówień materiałów niezbędnych do funkcjonowania placu i linii produkcyjnych,
  • współpraca z Dyspozytorem w zakresie określenia rodzaju wjeżdżających/wyjeżdżających odpadów.
  • realizowanie celów środowiskowych w procesie produkcyjnym,