projektpraca.eu

Mistrz produkcji - inżynier spawalnik - Niemcy

Exbud Konstrukcje sp. z o.o.
  • Dodano: 15 marca 2024
  • Ważna do: 29 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Mistrz Produkcji - Inżynier Spawalnik

- NIEMCY-

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłowością oraz koordynacja wykonywanych prac w spawalniczych

  • zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników

  • odpowiedzialność za terminowość i jakość produkcji

  • bieżąca współpraca z klientem oraz kierownictwem produkcji

  • przestrzeganie zasad BHP

Profil kandydata:

  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • uprawnienia spawalnicze

  • doświadczenie w nadzorowaniu i kontrolowaniu prac na obszarze spawalni

  • znajomość rysunku technicznego

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • uprawnienia inżyniera spawalnika lub mistrza spawalnika

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • uprawnienia na suwnice

Oferujemy:

  • legalne, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)

  • mieszkanie służbowe

  • możliwość rozwoju i awansu.

Zapraszamy do aplikowania!