projektpraca.eu

Mechanik urządzeń okrętowych

Firma ETMAL
  • Dodano: 29 marca 2023
  • Ważna do: 12 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Firma ETMAL działająca od ponad 20 lat w branży usług serwisowych i remontowych urządzeń okrętowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• wykonywanie przeglądów, napraw, remontów urządzeń okrętowych
• praca na terenie hali warsztatowej lub na statkach, w tym również w warunkach stoczniowych
• krótkookresowe krajowe i zagraniczne wyjazdy serwisowe
Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
• znajomość i zainteresowanie zagadnieniami związanymi z mechanizmami i urządzeniami napędowymi w szczególności branży okrętowej
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• znajomość zagadnień systemów hydrauliki siłowej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• ciekawą pracę, brak monotonii
• pracę w niedużym i zgranym gronie
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stałego rozwoju zawodowego

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt: rekrutacja@etmal.com.pl lub telefonicznie (58) 783 81 60.

Zapraszamy też na naszą stronę: www.etmal.com.pl