projektpraca.eu

Mechanik remontowy

F.P.U.H. LIMES
  • Dodano: 18 czerwca 2021
  • Ważna do: 02 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

F.P.U.H. "LIMES" poszukuje kandydatów na stanowisko MECHANIK REMONTOWY

Miejsce pracy: Brzeziny, gmina Morawica

Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00-14:00 lub 6:30-14:30

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na odpowiedzialnym stanowisku

- pracę w przyjaznym zespole i miłą atmosferę

- możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

Do Twoich zadań będzie należeć:

- remont maszyn produkcyjnych (demontaż, montaż, naprawa, wymiana części)

- montaż maszyn i urządzeń zgodnie ze specyfikacją

Wymagania:

- znajomość rysunku technicznego

- wykształcenie zawodowe techniczne lub mechaniczne

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- sumienność, dokładność, zaangażowanie

- umiejętność pracy narzędziami ślusarskimi, elektronarzędziami

- uprawnienia spawalnicze oraz na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

Możliwość zatrudnienia mechanika samochodowego.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Prosimy przesłanie CV na adres: biuro@limes-kielce.pl lub kontakt pod nr tel. 512 318 808

Administratorem Twoich danych osobowych jest F.P.U.H. ?LIMES? z siedzibą w Kielcach.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.