projektpraca.eu

Mechanik / elektromechanik samochodowy

Scania Polska S.A.
  • Dodano: 20 stycznia 2021
  • Ważna do: 03 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Scania Polska S.A. jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla ciężkiego transportu, autobusów miejskich (również napędzanych etanolem) i turystycznych oraz silników przemysłowych i morskich. W Polsce sieć Scania tworzą: 11 dilerów i 40 autoryzowanych serwisów.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Co zyskujesz pracując z nami?

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie miesięczne,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • godziny pracy zgodne ze stałym dwuzmianowym grafikiem,
  • odzież ochronną zawsze zadbaną i dostępną od ręki,
  • dofinansowanie do Twojego wypoczynku (dodatek urlopowy),
  • codzienne posiłki regeneracyjne,
  • dostęp do wysokiej klasy profesjonalnych narzędzi,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • pakiet szkoleń technicznych i możliwość dofinansowania do studiów oraz nauki języka obcego.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • znasz mechanikę i elektrykę samochodową oraz naczepową,
  • rozumiesz i umiesz czytać rysunki techniczne oraz schematy elektryczne,
  • masz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowany kierunek: mechanika, automatyka, elektryka i pokrewne).

Zapraszamy osoby z doświadczeniem oraz na początku kariery zawodowej!

Masz pytania?

Porozmawiaj z kierownikiem naszego serwisu - zadzwoń pod numer 728 378 963 lub przyjdź bezpośrednio do naszego serwisu:  1ul. Barcza 5c, 26-050 Zagnańsk