projektpraca.eu

Mechanik Autoryzowanego Serwisu BMW

BMW ZK Motors Playada Sp. z o.o
  • Dodano: 21 marca 2019
  • Ważna do: 21 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

DEALER BMW ZK MOTORS
ZK Motors jest pierwszym dealerem marki BMW w województwie świętokrzyskim. Jest także jedynym salonem BMW w Polsce, który otrzymał Złoty Certyfikat BMW AG potwierdzający wprowadzenie wysokich standardów ekologicznych.
Salon o powierzchni 4500 m2 mieści się w Kielcach przy ul. Wystawowej 2. Inwestycja rozpoczęła się w październiku 2013 roku, a Salon rozpoczął swoją działalność w styczniu 2015 roku.
W związku z rozwojem dealerstwa poszukujemy pracownika na stanowisko:
Mechanika Autoryzowanego Serwisu BMW

OPIS STANOWISKA:
? czuwanie nad całym procesem naprawy
? kontrola jakości wykonywanych napraw
? nadzór nad prawidłową technologią napraw
? prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie ze standardami firmy
? uprawnienia diagnosty stacji kontroli pojazdów.

OFERUJEMY:
? umowę o pracę
? możliwość rozwoju zawodowego
? atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiągniętych wyników
? pracę w młodym, energicznym zespole
? możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań.

Przekazując zgłoszenie rekrutacyjne do Playada Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: ?Zgadzam się na przetwarzanie przez Playada Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji?.

Wymagania

WYMAGANIA:
? doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży
? umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiej jakości napraw
? znajomość budowy samochodów oraz technologii napraw
? gotowość do poszerzania wiedzy
? prawo jazdy kat. B.