Manager w międzynarodowej firmie zajmującej się produkcją tekstyliów.

TEXTOM
  • Dodano: 04 stycznia 2017
  • Ważna do: 25 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Praca w międzynarodowej firmie zajmującej się produkcją tekstyliów z siedzibą w Stopnicy, woj. Świętokrzyskie. Zakres obowiązków: - bieżąca obsługa administracyjna firmy (m.in. archiwizacja dokumentów, fakturowanie, przyjmowanie i składanie zamówień); - odpowiedzialność za utrzymanie dotychczasowych Klientów oraz pozyskiwanie nowych; - utrzymywanie dobrych relacji z Kontrahentami z zagranicy; - nadzór nad pracownikami działu produkcji.

Wymagania

Wymagania: - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel) - bardzo dobra znajomość języka angielskiego; - mile widziane doświadczenie w pracy w branży tekstylnej; - dyspozycyjność. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę; - dobre warunki finansowe; - możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na wskazany Email.