projektpraca.eu

Manager/Trener Call Center

Euro Call Center
  • Dodano: 15 lutego 2021
  • Ważna do: 01 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie sekcją Call Center
  • monitorowanie efektywności prowadzonych działań i wyników pracy zespołu
  • koordynowanie procesów telemarketingowych
  • organizacja i optymalizacja pracy działu
  • realizacja strategii firmy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • rozwój kariery i możliwość awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • pakiet profesjonalnych szkoleń wdrażających
  • świetną atmosferę i wsparcie pracowników kadry

Aplikację proszę kierować na adres e-mail: rekrutacja.personglobal@gmail.com

Wymagania

Nasze wymagania

  • jesteś ambitnym, kreatywnym i pełnym optymizmu człowiekiem?
  • lubisz poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi i uważasz, że jesteś typem lidera?
  • jesteś zatem osobą, której poszukujemy!
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem (minimum 6 miesięcy)
  • dyspozycyjności również w weekendy
  • doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
  • kreatywności, inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • pozytywnego nastawienia do nowych wyzwań