projektpraca.eu

Manager Sprzedaży

BOSKY Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 stycznia 2022
  • Ważna do: 30 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

BOSKY bardzo nowocześnie zarządzana firma, działająca w całej Polsce z siedzibą główną w Kielcach, specjalizująca się w sprzedaży opakowań, maszyn pakujących oraz robotów

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

MANAGER SPRZEDAŻY

Zarówno nowoczesność i dobra jakość urządzeń jak i wysoki poziom oferowanych usług z zakresu automatyki pakowania, inżynierii i doradztwa technicznego determinują codzienną pracę całego zespołu, który ciągle się rozwija i jest dlatego otwarty na ludzi ambitnych i gotowych do nowych wyzwań.

Wszystkich pracowników charakteryzuje gotowość do codziennej podróży i samodzielność działania oraz znajomość języków obcych, ponieważ komunikacja z dostawcami z całego świata odbywa się głównie w języku angielskim.

Obowiązki:

  • realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne prowadzenie sprzedaży rozwiązań oferowanych przez BOSKY,
  • rozwój podległego rynku poprzez opiekę nad aktualnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Odbiorców,
  • prezentowanie oferty handlowej opartej na analizie potrzeb oraz przeprowadzanie testów, pokazów maszyn w firmie i u Klientów,
  •  raportowanie wyników pracy w systemie CRM,
  • analiza rynku i trendów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadanie kompetencji sprzedażowych w modelu B2B,
  • umiejętność samokształcenia oraz gotowość do skutecznego przyswojenia wiedzy specjalistycznej,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu,
  • duże zaangażowanie oraz determinacja w osiąganiu celów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy poparte doświadczeniem w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie, oferującej technologiczne rozwiązania z całego świata,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • elastyczny czas pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia w Polsce i za granicą,
  • interesujące projekty i możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazny, zgrany zespół.