projektpraca.eu

Malarz/Tynkarz

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 października 2021
  • Ważna do: 10 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. -  w związku z rosnącym zainteresowaniem powłokami PSC/4ECO, poszukujemy :

Malarza/ Tynkarza

Teren pracy: Województwo Świętokrzyskie.

Wymagania

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na elewacji, malowaniu, dociepleniu,

- doświadczenia w pracy z agregatem do malowania lub gładzi,,

- dbałości o szczegóły oraz o sprzęt.

- rzetelności.

Oferujemy :

- prace z nowoczesnym, ekologicznym systemem izolacji,

- szkolenie produktowe i praktyczne,

- agregat hydrodynamiczny.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres mail :

karina.kaniewska@4-eco.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.