projektpraca.eu

Malarz konstrukcji stalowych

Precyzja 3d Sp. z o.o.
  • Dodano: 04 marca 2021
  • Ważna do: 18 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Firma z siedzibą w Kielcach mieszczącą się w Kieleckim Parku Technologicznym, działająca w branży konstrukcyjnej, miejsce pracy: Kielce w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac zgodnie z instrukcją malowania

  • Przygotowanie sprzętu malarskiego i materiału malarskiego

  • Zabezpieczenie powierzchni niemalowanych

  • Wyprawki malarskie

  • Aplikacje farb metodą natrysku hydrodynamicznego

Nasze wymagania:

  • Umiejętności malowania metodą natrysku

  • Praca przy spełnianiu norm jakościowych

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".