projektpraca.eu

Magister farmacji - zatrudnimy od zaraz!

BonoPharm Sp z.o.o
  • Dodano: 22 marca 2023
  • Ważna do: 05 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i Prawa Farmaceutycznego w hurtowni farmaceutycznej,

  • opracowywanie i doskonalenie procedur Systemu Zarządzania Jakością,

  • nadzór nad procesem kwalifikacji dostawców i odbiorców hurtowni,

  • nadzorowanie warunków przechowywania produktów leczniczych,

  • nadzorowanie procesów przyjmowania produktów do hurtowni, przechowywania, wydawania i transportu,

  • współpraca z organami nadzoru farmaceutycznego.

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne,

  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku farmaceuty

  • czynne prawo do wykonywania zawodu,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego ( poziom komunikatywny)

  • skrupulatność i odpowiedzialność,

  • komunikatywność i otwartość,

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy.

Oferujemy możliwość ogromnego rozwoju w branży farmaceutycznej, pełne szkolenie. Wysokie standardy miejsca pracy.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysyłania kandydatury na podany adres e-mail.