projektpraca.eu

Magazynier

FOODjobs Sp. z o.o.
  • Dodano: 19 marca 2024
  • Ważna do: 02 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

  • Przyjmowanie towarów do magazynu – ich weryfikacja
  • Rozmieszczanie towarów w magazynie na wyznaczonej powierzchni magazynowej
  • Wydawanie towarów z magazynu na podstawie dokumentów magazynowych
  • Kompletowanie towarów wysyłanych do klientów
  • Prowadzenie inwentaryzacji towaru znajdującego się w magazynie
  • Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach magazynowych

Wymagania

  • Doświadczenie i sprawność w operowaniu narzędziami magazynowymi: wózek widłowy,
  • Znajomość programu Subiekt będzie dodatkowym atutem
  • Efektywne planowanie i realizacja zadań
  • Współpraca i praca zespołowa z działem odpowiedzialnym za realizację zamówień
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w środowisku zmiennych czynników
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

OFERTA:

  • Umowa o pracę – wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia
  • Ubezpieczenie zdrowotne (opłacane przez pracodawcę)
  • Możliwość dofinansowania do Karty Multisport