projektpraca.eu

Magazynier

BETARD SP. Z O.O.
  • Dodano: 15 marca 2023
  • Ważna do: 29 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Praca stała w zakładzie produkcyjnym w Kielcach w systemie zmianowym.

Zakres obowiązków:

  • Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru.
  • Planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi.
  • Wydawanie pracownikom materiałów i akcesoriów do produkcji.
  • Obsługa komputerowego systemu magazynowego (sporządzanie dokumentów PZ
  • MM, RW, itp.).
  • Wprowadzanie usprawnień w pracy i dbanie o porządek w magazynie.
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przygotowanie do pracy oraz możliwość uzyskania niezbędnych szkoleń i uprawnień.
  • Dla osób bez doświadczenia zaangażowanych i chętnych do pracy możliwość przyuczenia do zawodu.
  • Karta Multi Sport.
  • Ubezpieczenie na życie.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie.
  • Umiejętność obsługi komputera - mile widziana znajomość pracy w programie Comarch.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.
  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i podestów ruchomych przejezdnych, opcjonalnie suwnic.