projektpraca.eu

Magazynier

myBOX Logistics
  • Dodano: 30 stycznia 2023
  • Ważna do: 13 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

MyBox Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group – właściciela sieci salonów multibrandowych Sizeer, 50 style i Symbiosis oraz dystrybutora marek Timberland, New Era, Umbro i in. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy - Chęciny

Wymagania

Z nami będziesz:

Obsługiwał procesy logistyczne, czyli:

  • Przyjmował i kompletował towar do wysyłki
  • Realizował zamówienia sklepowe
  • Składował towar według ustalonych zasad
  • Obsługiwał zwroty od klientów internetowych
  • Kontrolował jakość zamówień
  • Brał udział w inwentaryzacjach
  • Dbał o porządek i przestrzegał przepisów BHP

  • Nie boisz się pracy na magazynie
  • Jesteś gotowy do pracy zmianowej
  • Lubisz pracę zespołową
  • Potrafisz obsługiwać komputer w stopniu podstawowym
  • Jesteś skrupulatny i pełny zaangażowania

Co możemy Ci zaoferować:

  • Współpracę w ramach umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie, szukamy osób chcących związać się z nami na dłużej
  • Pracę w nowoczesnym i zautomatyzowanym Centrum Logistycznym
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Pracę w fantastycznym Zespole, w miłej i życzliwej atmosferze
  • Pomoc na każdym etapie wdrożenia
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach naszego Klienta, np. Sizeer, 50style, Timberland, Symbiosis, Umbro i in.