projektpraca.eu

Magazynier

FOODjobs Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 września 2022
  • Ważna do: 31 października 2022

Opis stanowiska pracy

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów oraz weryfikacji ich pod względem jakości i ilości
  • Skrupulatne kompletowanie i pakowanie zamówień klientowskich zgodnie z systemem
  • Stały kontakt z komórkami współzależnymi oraz dostawcami i kurierami
  • Dbałość o utrzymanie porządku w magazynie i wokół niego oraz powierzony towar firmy
  • Raportowanie oraz wykonywanie inwentaryzacji cząstkowych i rocznych

Wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Sprawność w operowaniu narzędziami technicznymi, tj. Wkrętarki, piły tarczowej
  • Znajomość pakietu Office oraz systemu magazynowego do wystawiania dokumentów magazynowych, np. Subiekt
  • Umiejętność pracy w zespole i jasnej komunikacji
  • Elastyczność, zdolność ustalania priorytetów i organizacji swojej pracy
  • Chęć i motywacja do pracy również pod presja czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podstawa + premie)
  • Praca w godzinach 8-16
  • Ubezpieczenie zbiorowe
  • Ubranie służbowe
  • Karta Multisport