projektpraca.eu

Magazynier

Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A.
  • Dodano: 25 stycznia 2021
  • Ważna do: 08 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych posiadają długoletnią tradycję sięgającą 1960 roku. Dzięki stałemu rozwojowi dostarczamy surowce do wielu gałęzi przemysłu. W codziennej pracy stawiamy na współpracę, rozwój, odpowiedzialność
i komunikację ? dzięki temu nasza firma to silna marka i renoma. Do naszego zespołu poszukujemy:

Magazynier

Jeśli cechują Cię uczciwość i komunikatywność ? dołącz do nas!

Miejsce pracy: Małogoszcz Kopalnia Głuchowiec, 28-366 Małogoszcz, ul. Jędrzejowska 1

A oto nasza oferta:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę
  • mile widziany status emeryta
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji
  • praca w dynamicznym środowisku i z fajnymi ludźmi

Wymagania

  • organizowanie pracy swojej zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi oraz zasadami ergonomii pracy
  • przyjmowanie towarów do magazynu
  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • przechowywanie i składowanie towaru
  • przechowywanie towaru?decydowanie   o   rozmieszczeniu   w magazynie, zabezpieczenie przed pożarem, zalaniem, kradzieżą, zepsuciem, zniszczeniem
  • wydawanie towaru
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej - obsługa urządzeń technicznych, np. komputera
  • ciągłe monitorowanie zapasów magazynowych
  • inwentaryzowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku