projektpraca.eu

Magazynier z wózkiem widłowym i suwnicą

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 marca 2024
  • Ważna do: 25 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy, suwnice lub żurawie? Szukasz pracy, w której nie musiałbyś pracować na nocki? Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj już dziś! Dla naszego klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko: magazynier - operator. Praca w Nowinach.

Zaaplikuj przez naszą stronę: https://randstadpl.traffit.com/public/an/c290MUlHND0=

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pierwsza umowa no okres próbny 3 miesięcy
  • wieloskładnikowe wynagrodzeniepodstawa 4200 zł brutto + do 12% premii (ok. 504 zł) + nagroda BHP kwartalna za bezwypadkowość  (330 zł/kwartał) + nagroda za tonaż (ok. 200- 250 zł brutto miesięcznie) + nagroda za otwarty skład (około 90 zł)  - miesięcznie ok. 5100 zł brutto.
  • pracę w Nowinach
  • pracę w systemie dwuzmianowym 6-14; 12-20
  • posiłki regeneracyjne dla wszystkich pracowników w okresie zimowym od listopada do marca o równowartości 18,50 zł brutto dziennie (środki wpłacane na kartę Edenred).
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, Enel-Med – prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, owoce, kawa/herbata dla pracowników, PPE - Program emerytalny, dodatkowe świadczenia socjalne, możliwość uzyskania uprawnień.

zadania

  • rozładunek/załadunek samochodów z wyrobami
  • pomoc przy obsłudze suwnic
  • inne prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnień UDT na wózek widłowy, suwnice lub żurawie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany w Nowinach
  • sprawności fizycznej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia