projektpraca.eu

Magazynier z UDT

Randstad Polska Spółka z o.o.
  • Dodano: 11 marca 2024
  • Ważna do: 25 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - stabilnej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika magazynowego z ważnymi uprawnieniami UDT na wózek widłowy. Jeśli pracowałeś już na podobnym stanowisku, to oferta właśnie dla Ciebie!

>>FORMULARZ APLIKACYJNY<<

oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności  od 27,70 zł/h brutto + dodatki do godzin nocnych
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia
  • pracę na terenie Nowin
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę na trzy zmiany (6-14-22)
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • dodatkowe benefity m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • kompletacja zamówień
  • załadunek / rozładunek towaru
  • inne prace magazynowe

Wymagania

  • ważnych uprawnień UDT na wózek widłowy (nie masz uprawnień, ale posiadasz spore doświadczenie na magazynie? Aplikuj!)
  • otwartości na pracę w systemie trzyzmianowym
  • własnego dojazdu do Nowin

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia