projektpraca.eu

Magazynier z UDT Kielce

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 października 2022
  • Ważna do: 21 października 2022

Opis stanowiska pracy

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT? Szukasz pracy na magazynie na terenie Kielc? Jeśli tak to oferta jest dla ciebie. Wyślij sms o treści MAGAZYNIER pod nr 697 501 818/ 693 729 141.

oferujemy

  • wynagrodzenie (3010 zł -5000 zł)
  • pracę w systemie zmianowym (8-16 lub 6-14;14-22)
  • pracę na terenie Kielc
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość stałego zatrudnienia śr. po 6 miesiącach
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa itp.

zadania

  • prowadzenie procesów magazynowych: składowanie, wydawanie, rozpakowywanie i pakowanie towarów
  • obsługa wózka widłowego
  • bezpośrednia obsługa klientów

Wymagania

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe z UDT
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • motywacji i chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47