projektpraca.eu

Magazynier - weryfikacja zwrotów

myBox Logistics
  • Dodano: 18 czerwca 2021
  • Ważna do: 02 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

MyBox Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group - właściciela sieci salonów multibrandowych Sizeer, 50 style i Symbiosis oraz dystrybutora marek Timberland, New Era, Umbro i in. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy - Chęciny

Z nami będziesz:

Przyjmował zwroty od klientów internetowych, a w szczególności:

  • Rozpakowywał paczki od klientów internetowych,
  • Weryfikował jakość towaru,
  • Wprowadzał towar do systemu za pomocą dedykowanego programu,
  • Rozliczał zwrot klienta zgodnie z opracowaną w tym celu procedurą.

Przyjmował zwroty sklepowe, a w szczególności:

  • Podejmował zwroty ze sklepów stacjonarnych,
  • Weryfikował poprawność towaru,
  • Systemowo wprowadzał towar na stan magazynowy.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilizację i pewność zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
  • Pracę w nowoczesnym i zautomatyzowanym Centrum Logistycznym,
  • Fantastyczny zespół współpracowników,
  • Życzliwe podejście i pomoc na każdym etapie wdrożenia.

Wymagania

  • Jesteś O D P O W I E D Z I A L N Y. Szukamy pracowników, których cechują przede wszystkim skupienie, rzetelność i jakość wykonywanej pracy,
  • Szukasz w pracy spokoju, przyjaznej atmosfery oraz ludzi dla których liczy się wspólny cel,
  • Jesteś spostrzegawczy, zwracasz uwagę na szczegóły i potrafisz dostrzec błędy,
  • W pracy umysłowej znajdujesz więcej satysfakcji niż w pracy fizycznej,
  • Praca z komputerem nie stanowi dla Ciebie problemu, a wręcz przeciwnie jest tym co lubisz i czego szukasz.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu, a w tytule wiadomości wpisz nazwę stanowiska na jakie aplikujesz: Magzynier - weryfikacja zwrotów.