projektpraca.eu

Magazynier - Sitkówka Nowiny

Trenkwadler
  • Dodano: 27 marca 2024
  • Ważna do: 10 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek samochodów z wyrobami hutniczymi,
  • weryfikacja dostaw z dokumentacją magazynową,
  • rozkładanie wyrobów hutniczych w regałach,
  • przygotowywanie i konfekcjonowanie,
  • oznaczanie wyrobów hutniczych dla klientów,
  • cięcie wyrobów hutniczych.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawienia na wózek widłowy
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (godz. 06:00-14:00, 12:00-20:00),
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie i dodatki (do 5100 zł brutto miesięcznie),
  • benefity - szkolenia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy,
  • w okresie zimowym posiłki regeneracyjne,
  • start pracy - od zaraz!