projektpraca.eu

Magazynier - praca stała

BETARD SP. Z O.O.
  • Dodano: 14 czerwca 2024
  • Ważna do: 28 czerwca 2024
275
2024-06-14 2024-06-28

Opis stanowiska pracy

BETARD Sp. z o.o. produkująca elementy prefabrykowane zatrudni w KIELCACH (woj.świętokrzyskie) pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER

Obowiązki

  • przyjmowanie towarów do magazynu,

  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,

  • przechowywanie i składowanie towaru,

  • wydawanie pracownikom materiałów i akcesoriów do produkcji,

  • obsługa komputerowego systemu magazynowego (sporządzanie dokumentów: PZ, MM, RW itp.)

  • planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi,

  • wprowadzanie ulepszeń w systemie magazynowania,

  • dbanie o porządek w magazynie,

  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,

  • współpraca z działem przygotowania produkcji oraz innymi działami w grupie Betard.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • umiejętność obsługi komputera, mile widziane doświadczenie pracy w programie Comarch,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT opcjonalnie podestów ruchomych przejezdnych,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność.

Kontakt z pracodawcą

502336223

Adres e-mail

kadry.kielce@betard.pl