projektpraca.eu

Magazynier / Operator wózka widłowego

Rohlig Suus Logistics SA
  • Dodano: 07 maja 2024
  • Ważna do: 21 maja 2024
216
2024-05-07 2024-05-21

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

Rozładunek i załadunek towarów, Kompletacja, Obsługa skanera, Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru, Obsługa wózka widłowego, Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie.

To oferujemy

Standardem u nas jest oczywiście umowa o pracę, ponieważ zależy nam abyś czuł/a, że chcemy z Tobą związać się na dłużej, Dofinansowanie do posiłków – 90% oraz posiłki regeneracyjne od listopada do końca marca, Dofinansujemy Twoją naukę języka angielskiego, bo chcemy żebyś się rozwijał, Ważne dla nas jest zdrowie nas wszystkich, dlatego otrzymasz kartę Medicover oraz Multisport, Jak pojedziesz na urlop, Rohlig Suus Logistics sfinansuje jego część, Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz miał/a taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy, Otrzymasz wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania premii, Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie :).

Wymagania

Nasze wymagania

Doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane, Gotowość do pracy w systemie zmianowym, Zaangażowanie i dobra organizacja pracy, Sumienność w wypełnianiu obowiązków, Znajomość obsługi komputera, Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego.

Kontakt z pracodawcą

690409133

Adres e-mail

lprawda@suus.com