projektpraca.eu

Magazynier -operator wózka widłowego

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
342
2024-04-05 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

Firma Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, będąca wiodącym producentem  urządzeń do całorocznego utrzymania dróg, należąca do międzynarodowego Holdingu poszukuje osób chętnych do podjęcia zatrudnienia w Magazynie jako:

Opis stanowiska pracy:

Praca w logistyce wewnętrznej Obsługa obszaru wejścia nowych dostaw Kompletacja zleceń produkcyjnych Mile widziana znajomość systemu SAP Praca w systemie dwuzmianowym (6:00 do 14:00 oraz 14:00 do 22:00) Praca związana z wysiłkiem fizycznym

Wymagania:

Uprawnienia UDT do obsługi wózków  transportu bliskiego Umiejętność pracy w zespole Dbałość o jakość wykonywanej pracy Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Oferujemy:

Płaca adekwatna do posiadanych umiejętności Zatrudnienie na umowę o pracę  Opieka medyczna Liczne świadczenia socjalne

Zainteresowane osoby prosimy kontakt  telefoniczny 41/3652100 lub 41/3652107 lub 41/3652147 lub osobisty   codziennie w godzinach od 9:00 do 13:00.

  1. Skrajna 80 a, 25-650 Kielce,

Magdalena Kopeć

magdalena.kopec@aebi-schmidt.com