projektpraca.eu

Magazynier-kierowca

"SOKOŁÓW" S.A.
  • Dodano: 23 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

"SOKOŁÓW" S.A. - lider na rynku w branży mięsnej poszukuje kandydatów na stanowisko: KIEROWCA - MAGAZYNIER Nr ref.: 15/KMR/17 Miejsce pracy: Kielce (Centrum Dystrybucji) Główny cel stanowiska Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za przyjęcie i wydanie towaru, załadunek i dostawę towaru do klienta, przygotowanie odpowiednich dokumentów oraz utrzymanie porządku w magazynie. Oferujemy: -możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie -stabilne warunki zatrudnienia -pakiet socjalny Kontakt: Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: cd.kielce@sokolow.pl z podaniem numeru referencyjnego 15/KMR/17 w tytule wiadomości. Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę SOKOŁÓW S.A. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. nr 133 poz.883)? Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wymagania

Oczekujemy: -doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej -umiejętność obsługi klienta -mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych -dobra organizacja pracy, dyspozycyjność -książeczka z ważnymi badaniami sanitarno ? epidemiologicznymi -prawo jazdy kat. B