projektpraca.eu

Logopeda

Przedszkole Nasza Babcia
  • Dodano: 16 maja 2024
  • Ważna do: 30 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole „ Nasza Babcia” zatrudni:

logopedów do prowadzenia zajęć indywidualnych z przedszkolakami

Oferujemy:

  1. pracę na cały etat ( możliwość podziału etatu na mniejszy wymiar ) – umowa o pracę,
  2. atrakcyjne wynagrodzenie,
  3. pracę w dobrze wyposażonym przedszkolu i odpowiednio przygotowanym otoczeniu,
  4. przyjazną atmosferęJ

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV do 27.05.2024 r.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy:

  • Osoby z wykształceniem kierunkowym ( logopedia lub neurologopedia, z kwalifikacjami pedagogicznymi)
  • Osoby mającej doświadczenie w diagnozowaniu logopedycznym, prowadzeniu zajęć logopedycznych, porad i konsultacji dla rodziców i nauczycieli oraz podejmowanie działań profilaktycznych, wspieranie nauczycieli, wychowawców,
  • Osoby otwarte, którym zależy na dobrych relacjach, zaufaniu i pozytywnej komunikacji Osoby, które z pasją zadbają o rozwój mowy naszych przedszkolaków