projektpraca.eu

Lider strefy magazynu

myBox Logistics
  • Dodano: 04 lutego 2021
  • Ważna do: 14 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

MyBox Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group ? właściciela sieci salonów multibrandowych: Sizeer, 50 style i Symbiosis i dystrybutora marek Timberland, Lotto, Umbro                 i innych. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Strefy Magazynu

Lokalizacja: Chęciny

Z nami będziesz:

  • Nadzorował i efektywnie koordynował pracę podległego zespołu w danej strefie magazynu
  • Nadzorował prawidłową realizację procesów
  • Kontrolował aspekty jakościowe i ilościowe oraz optymalizował procesy
  • Zapewniał utrzymanie porządku i dyscypliny ? dbał o czystość, ład i porządek na hali magazynowej oraz dbał o urządzenia znajdujące się na hali
  • Ściśle współpracował z działem Utrzymania Ruchu
  • Planował czas pracy podległego zespołu, ustalał harmonogramy pracy i delegował zadania
  • Dbał o dobre relacje w zespole, poprzez motywowanie, angażowanie i szkolenie swojego zespołu

Co możemy Ci zaoferować:

  • Odpowiedzialną pracę, gdzie masz realny wpływ na tworzenie kultury organizacji i jej rozwój
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zniżki na produkty w sklepach: Sizeer, 50 style, Timberland, Symbiosis, Umbro / Lotto
  • Pracę w nowoczesnym i zautomatyzowanym Centrum Logistycznym

Wymagania

  • Masz minimum roczne doświadczenie na stanowisku brygadzisty/lidera w zakładzie produkcyjnym/magazynie
  • Cechuje Cię komunikatywność, jesteś asertywny i w sposób naturalny przejmujesz rolę lidera w grupie
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z komputerem, w tym mile widziana obsługa systemu WMS
  • Jesteś sumienny i doskonale potrafisz organizować pracę własną, jak również delegować zadania
  • Posiadasz doświadczenie i umiejętności tworzenia harmonogramów pracy
  • Jesteś nastawiony na realizację celów biznesowych firmy, posiadasz umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zdecydowanie, odpowiedzialność, inicjatywa, wysoka kultura osobista ? to cechy, które Cię wyróżniają spośród tłumu